Koltuk Kaba Temizliğinin Yapılması.

Super User

Başlamak için, koltuk içi ve dışının harici nesnelerden boşaltığına emin olun. Önce kaba temizliğini yapın. katlı bölgeleri ve dikiş aralarını parmaklarınızla açın ve temizlik svılarını kullanmadan önce gizli kirleri gidermek için Koltuk yıkama için Kullanacağınız Aletin vakum ağzını katlı bölgeler veya dikiş araları boyunca kaydırın. Daha sonra Kirli Alanları belirle ve belirli bir kumaş ve kumaş temizleme çözeltisi ni hafifçe püskürtün. Koltuk Yıkmada En yaygın hata bu durumlarda çok amaçlı bir temizleyici kullanmaktır.

Devamı

İlaçlama, İşleminin Dikkatle, Yapılması.

Super User

Koltukların ve halıların temizlenmesi için hüner, kumaş temizleme sıvısının doymuş hale gelmesini veya temizlenen alanın aşırı ıslatılmasını önlemekdir. Amacımız kumaşın en üst katmanını temizlemek ama gelecekteki kalıcı leke veya potansiyel kokuların önüne geçmek için altta yatan minderin olabildiğince kuru kalmasını sağlamaktır. Her seferinde küçük bir alanla çalışın. Dört ya da beş sprey kumaş temizleyiciyi koltuğa uyguladıktan sonra, bölgeye yumuşak ya da orta sert bir iç fırça ile masaj yapın. Bu kiri yüzeye çalkantı gösterecek, ancak elyafın bütünlüğüne zarar vermeyecektir.

Devamı

Fırçalama İşleminin Yapılması

Super User

Kuvvetli kıllı halı fırçalarından kaçının çünkü bunlar liflere zarar verirler ve bezin aşınmasına neden olurlar. Köpükler, fırça tarafından çekilen kiri kapsadığından, Kurumadan ve kumaşa tekrar bağlanmadan önce, kirli köpükleri hemen temiz bir mikrofiber havlu ile çalkalamalısınız. Koltuk kiri tamamen temizlenene kadar bu işlemi tekrarlayın. Bir leke devam ederse, ilave bir güç için bir iç yıkama yastığı kullanılabilir, ancak aşırı sert basmamaya ve liflere zarar vermemeye dikkat edin. Hafif ve orta vuruşlar.

Devamı

Kurulama işleminin yapılmas .

Super User

en inatçı lekeleri bile gevşetmek için [00:02:00] yeterlidir. Kir kaldırıldıktan ve renk düzeldiğinde, yoğun doygunluğun olduğu alanları kaldırmak için alanı bir kez daha vakumlayın ve kalan nemi kumaştan uzak tutmak için lifleri yukarı çekin

Devamı
Koltuk Yıkama İşlemini, Doğru Yöntemi Bilmiyorsanız, Denemeyin
Super User

Tüyolar Burada En İyi Tavsiye Malatya da koltuk yıkama Şirketi Bulmak ve Ondan Hizmet Satın Almaktır. Koltuk Temizlemenin Püf Noktaları İyi Bir Malatya Koltuk Temizliği Firmasıyla Anlaşmak Ve Hizmet Satın Almaktır. Elle Koltuk Temizliği Faydadan Çok Zarar Veren Bir Uygulama Ve Kir Ve Lekelerin Alt Kısımlara yerleşmesini sağlar. Lekeli Koltuk Temizliği Bilgi Beceri Ve Tecrübe Gerektiren Bir İşlemdir Uzman Bir Elle Kanepe Çekyat Lekeleri Çıkarılabilir. Karbonatla Koltuk Temizliği Kimi Ne Göre İyi Bir Sonuç Veriyor Kimi İse Berbat Etti Koltuk Ve Kanepelerimi Diyor Ama Bizim Malatya Koltuk Temizliği Bölümümüz, Asla Tavsiye Etmemektedir.

Devamı